Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Worońcu: Kobieta w ciąży straciła dziecko (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 18 grudnia 2009 r. o 13:14
tylewtymtemacie napisał:
Panie Marku!gratuluje poczucia humoru.Fajne zdjęcie zrobił Pan gęsiom które ucierpiały w wypadku.Ale artykuł jest o ludziach.Tam w tle widać rozbity samochód osobowy.Nawet nie trzeba było podchodzić bliżej,tylko wykorzystać zoom aparatu.
Wystarczy kliknąć http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LASKA/263612474 Tylko tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciszej ciszej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pim napisał:
Wystarczy kliknąć http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LASKA/263612474 Tylko tyle.
Ja czytam artykuł pod sensacyjnym tytułem i widzę,że ilustruje go zdjęcie z gęśmi na pierwszym planie.Nie mam zamiaru klikać,bo są ciekawsze strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście zdjęcie przenoszonych z jednej ciężarówki na drugą gęsi to tak pasuje do tego artykułu jak świni siodło. Jeżeli juz robicie serwis a'la TvN24.pl to róbcie to z głową....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scrap napisał:
Rzeczywiście zdjęcie przenoszonych z jednej ciężarówki na drugą gęsi to tak pasuje do tego artykułu jak świni siodło. Jeżeli juz robicie serwis a'la TvN24.pl to róbcie to z głową....
To co miał ranną osobę fotografować dla sensacji opamiętajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZBULWERSOWANY WYPOWIEDZIĄ kierowcy STARA KTÓRY WYPOWIADA SIĘ TAK JAKBY UDZIELIŁ POMOCY POSZKODOWANEJ KOBIECIE A W RZECZYWISTOŚCI NAWET DO NIEJ NIE PODSZEDŁ. TO PRZERAŻAJĄCE !! GADAŁ TYLKO O SWOJEJ PRZEWRÓCONEJ PRZYCZEPIE NIE WSPOMNĘ O DRUGIM KIEROWCY KTÓRY SIEDZIAŁ W KABINIE SWOJEJ CIĘŻARÓWKI . LUDZIE T O J E S T S T R A S Z N E !!!!!!!! KOBIETA LEŻAŁA NA ŚNIEGU PRZY 12 STOPNIOWYM MROZIE A ON SIĘ WYPOWIADA ŻE SIĘ POMOGŁO PYTAM SIĘ TEGO PANA KIEDY!!!!! SZKODA KOBIETY I JEJ DZIECKA I SZKODA SŁÓW NA TO WSZYSTKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
JESTEM ZBULWERSOWANY WYPOWIEDZIĄ kierowcy STARA KTÓRY WYPOWIADA SIĘ TAK JAKBY UDZIELIŁ POMOCY POSZKODOWANEJ KOBIECIE A W RZECZYWISTOŚCI NAWET DO NIEJ NIE PODSZEDŁ. TO PRZERAŻAJĄCE !! GADAŁ TYLKO O SWOJEJ PRZEWRÓCONEJ PRZYCZEPIE NIE WSPOMNĘ O DRUGIM KIEROWCY KTÓRY SIEDZIAŁ W KABINIE SWOJEJ CIĘŻARÓWKI . LUDZIE T O J E S T S T R A S Z N E !!!!!!!! KOBIETA LEŻAŁA NA ŚNIEGU PRZY 12 STOPNIOWYM MROZIE A ON SIĘ WYPOWIADA ŻE SIĘ POMOGŁO PYTAM SIĘ TEGO PANA KIEDY!!!!! SZKODA KOBIETY I JEJ DZIECKA I SZKODA SŁÓW NA TO WSZYSTKO.
Powiedz to prokuratorowi. Za nieudzielenie pomocy jest odpowiedzialność karna z art. 162 kk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra sprawa. Zima jak co roku zbiera swoje żniwo na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Niech będzie to przestrogą dla innych, bo nie warto igrać z życiem, które jest bardziej kruche niż szkło. Czy wiadomo coś na temat stanu kierującej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Podlasiak~ napisał:
Jedno jest niezrozumiałe! Dlaczego do cholery ta droga jest nie odśnieżona! Przecież ktoś bierze za to ciężkie pieniądze a nie wykonuje swojej pracy! I to ma być Polska w Unii Europejskiej! Nawet w Rosji i na Białorusi drogi są poodśnierzane a u nas co? Normalnie trzeci świat albo jeszcze gorzej! Czy szanowna Policja zacznie w końcu w opisach wypadków zwracać uwagę na stan dróg? Przecież to droga krajowa i ktoś za nią odpowiada jak koło mojego domu ktoś złamie nogę bo ślisko to potem mnie ciąga a tutaj co bezkrólewie??? Jak tak ma byc to ja za taka unie dziękuję i wyjeżdżam na Białoruś tam jest normalniej jednak!
Pisz bez błędów ortograficznych. Jak posiądziesz te sztukę, to możesz jechać nawet do Chin. A zanim zaczniesz wypisywać głupoty, chwilę pomyśl. Gdybyś to zrobił, nie wyszedłbyś na błazna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Nawet nie wiecie co piszecie. Byliście świadkami? Widzieliście to?? To dlaczego piszecie takie bzdury, że kierowca nie udzielił pomocy. Okrył kobietę kocem, była ona przytomna, więc co?? Miał jej robić sztuczne oddychanie?? A może miał ją zawieść razem z gęsiami do szpitala? A może byście się zastanowili co by było gdybyście to wy byli w tym wypadku, czy nie bylibyście w szoku? Zastanówcie się co piszecie. Współczuję rodzinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
JESTEM ZBULWERSOWANY WYPOWIEDZIĄ kierowcy STARA KTÓRY WYPOWIADA SIĘ TAK JAKBY UDZIELIŁ POMOCY POSZKODOWANEJ KOBIECIE A W RZECZYWISTOŚCI NAWET DO NIEJ NIE PODSZEDŁ. TO PRZERAŻAJĄCE !! GADAŁ TYLKO O SWOJEJ PRZEWRÓCONEJ PRZYCZEPIE NIE WSPOMNĘ O DRUGIM KIEROWCY KTÓRY SIEDZIAŁ W KABINIE SWOJEJ CIĘŻARÓWKI . LUDZIE T O J E S T S T R A S Z N E !!!!!!!! KOBIETA LEŻAŁA NA ŚNIEGU PRZY 12 STOPNIOWYM MROZIE A ON SIĘ WYPOWIADA ŻE SIĘ POMOGŁO PYTAM SIĘ TEGO PANA KIEDY!!!!! SZKODA KOBIETY I JEJ DZIECKA I SZKODA SŁÓW NA TO WSZYSTKO.
Świadek, a Ty co zrobiłeś? Ciekawy jestem, jakie masz zasługi, skoro tak skrytykowałeś kierowcę. Zastanów się, jak musiał się człowiek przestraszyć, widząc tuz przed swoja ciężarówką taką sytuację! Wypowiadał się przed kamerą, kiedy przyjechały na miejsce służby no i ...dziennikarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edka napisał:
A może przeżył bo nie próbował wyprzedzać kiedy z naprzeciwka jechał inny samochód w dodatku kiedy drogi są nieodśnieżone i śliskie ? Zresztą i tak współczuję tej pani bo wyrzutów sumienia nie pozbędzie się do końca życia
Bardzo przykra sprawa ale nie zrzucajmy całej winy na drogi, to smutne bo jednak winę ponosi kierująca której zabrakło doświadczenia. W takich warunkach o wypadek bardzo łatwo a i samochód byle jaki też ma duże znaczenie, niedoświadczenie kierowcy, brak wyobraźni i tragedia gotowa. Niech to będzie przestrogą dla innych, zawsze warto myśleć jak się siedzi za kierownicą bo czasu zazwyczaj cofnąć się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
JESTEM ZBULWERSOWANY WYPOWIEDZIĄ kierowcy STARA KTÓRY WYPOWIADA SIĘ TAK JAKBY UDZIELIŁ POMOCY POSZKODOWANEJ KOBIECIE A W RZECZYWISTOŚCI NAWET DO NIEJ NIE PODSZEDŁ. TO PRZERAŻAJĄCE !! GADAŁ TYLKO O SWOJEJ PRZEWRÓCONEJ PRZYCZEPIE NIE WSPOMNĘ O DRUGIM KIEROWCY KTÓRY SIEDZIAŁ W KABINIE SWOJEJ CIĘŻARÓWKI . LUDZIE T O J E S T S T R A S Z N E !!!!!!!! KOBIETA LEŻAŁA NA ŚNIEGU PRZY 12 STOPNIOWYM MROZIE A ON SIĘ WYPOWIADA ŻE SIĘ POMOGŁO PYTAM SIĘ TEGO PANA KIEDY!!!!! SZKODA KOBIETY I JEJ DZIECKA I SZKODA SŁÓW NA TO WSZYSTKO.
JEJKU A CO SIE CZEPIACIE KIEROWCY CIEZAROWKI????SAMA SOBIE JEST WINNA NIE ON WYPRZEDADZAL TYLKO ONA BRAK WYOBRAZNI I TRAGEDIA GOTOWA...A MOZE TO WINA KIEROWCY CIEZAROWKI BO WŁASNIE JECHAŁ ULICA NA KTOREJ JAKAS LASKA MIALA CHEC WYPRZEDZAC...TROCHE MOZGU...NIe TU TO DALEJ BY SIE ROZWALILA Z TAKA WYOBRAZNIA ,NIE MAM LATA TYLKO ZIME I WARUNKI SA JAKIE SA...PO CO SIE SPIESZYLA.....CO JEJ BY TO DALO ZE 10 MIN WCZESNIEJ BY BYLA W DOMU???ALE NIE STRAcilaby dziecka i zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy potrafi tylko dużo gadać,po prostu chwila nie uwagi i tyle**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo przykra sprawa ale nie zrzucajmy całej winy na drogi, to smutne bo jednak winę ponosi kierująca której zabrakło doświadczenia. W takich warunkach o wypadek bardzo łatwo a i samochód byle jaki też ma duże znaczenie, niedoświadczenie kierowcy, brak wyobraźni i tragedia gotowa. Niech to będzie przestrogą dla innych, zawsze warto myśleć jak się siedzi za kierownicą bo czasu zazwyczaj cofnąć się nie da.
Ja wcale nie zwalam winy na drogę . Jeśli są takie jakie są to się nie szarżuje ani nie wyprzedza . Niestety w tym wypadku kierującej zabrakło wyobraźni co okazało się tragiczne w skutkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda2711 napisał:
Każdy potrafi tylko dużo gadać,po prostu chwila nie uwagi i tyle**
Nic nie zastąpi myślenia za kierownicą. Wyprzedzanie jest niebezpiecznym manewrem zwłaszcza kiedy na drodze jest slisko, lepiej zdjąc nogę z gazu i nie szarżować niepotrzebnie bo to może się skończyć tragicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
No jeden normalny komentarz. Widać jaka znieczulica panuje w naszym pięknym kraju i to przed świętami. "Skoro wyprzedzała to nie mam jej co żałować no nie? Doigrała się..." - brak słów. Tez mam nadzieję że z tego wyjdzie.
Tutaj nie chodzi o znieczulicę !!!!!!! Tylko o wytykanie ludzkiej głupoty. Szkoda może być ofiary wypadku która zginęła właśnie przez głupotę innego człowieka - w tym wypadku ofiarą jest właśnie to dziecko!!!!! A co gdyby ta Pani zderzyła się z innym samochodem zabijając kogoś jeszcze ???? Jak można współczuć głupocie - ja tego nie rozumiem...... Jakim trzeba być lekkomyślnym wyprzedzając samochodem w takich warunkach, będąc w 6 m-cu ciąży??????????????? Zero odpowiedzialności. A najgorsze jest to, że najczęściej osoba powodująca wypadek (przez swoją głupotę) żyje, a giną całkiem niewinni ludzie - i gdzie tutaj sprawiedliwość ????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej drodze znowu są zagłębienia, w których tworzy się lód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Na tej drodze znowu są zagłębienia, w których tworzy się lód.
Dlatego należy jechać ostrożnie i się nie spieszyć nigdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mroz napisał:
Tutaj nie chodzi o znieczulicę !!!!!!! Tylko o wytykanie ludzkiej głupoty. Szkoda może być ofiary wypadku która zginęła właśnie przez głupotę innego człowieka - w tym wypadku ofiarą jest właśnie to dziecko!!!!! A co gdyby ta Pani zderzyła się z innym samochodem zabijając kogoś jeszcze ???? Jak można współczuć głupocie - ja tego nie rozumiem...... Jakim trzeba być lekkomyślnym wyprzedzając samochodem w takich warunkach, będąc w 6 m-cu ciąży??????????????? Zero odpowiedzialności. A najgorsze jest to, że najczęściej osoba powodująca wypadek (przez swoją głupotę) żyje, a giną całkiem niewinni ludzie - i gdzie tutaj sprawiedliwość ????????????????????????
Myślę, ze ta pani sama sobie ją wymierzyła, bo będzie musiała żyć ze świadomością, ze zabiła, co prawda zupełnie przypadkowo, swoje dziecko na które z pewnością czekała ona i reszta jej rodziny. O wiele łatwiej byłoby gdyby to nie ona zawiniła a ktoś, wówczas moze nie miałaby wyrzutów sumienia. To pokazuje jak ważny jest zdrowy rozsądek za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...